Hakkımızda

Omega 1992 den beri, banyo aksesuarları sektöründeki seçkin dünya markalarını ithalat ederek, distribütörlük hizmeti veren bir satış ve pazarlama şirketidir..

Konut banyo aksesuarları ana grubunda Ispanyol Sonia ve Windisch, Italyan Gedy markalarının yanısıra, Banomega konsepti altında 8 ayrı yeni markayı 2012 senesinde ürün yelpazesi katmıştır. Genel Kullanım Banyo ve WC aksesuarları grubunda Amerikan Bobrick markasına ek olarak 2014 senesinde Dyson, Vola ve Ophardt marka ürünleri satış portföyüne eklenmiştir. Otel oda banyo aksesuarları grubunda ise yine Ispanyol Sonia, Italyan Gedy markalarının yanında, tuvalet fırçalık ve raflı havluluklarda Sanco, Makyaj/traş aynalarıında Omax, saç kurutma makinelerinde JVD, çöp kovalarında Brabantia, mendil ve hijyenik poşet vericilerde ise Pack90 markaları, tamamlayıcı diğer otel oda banyo aksesuarları grubunu oluşturmaktadır.

Omega, Mecidiyeköydeki 4 ayrı showroom’u ve Türkiye genelindeki 180'i aşkın değerli bayisi ile seçkin mekanlarda yüksek kaliteli banyo aksesuar ürünleri ve en iyi hizmet anlayışı ile fark yaratmayı hedeflemiştir.